Дитячі будинки сімейного типу - Шукаємо кандидатів в батьки !

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

09:41 06.06.2022

Міжвідомча робоча зустріч щодо захисту прав дітей

31 травня 2022 року у Дачненській сільській раді відбулась нарада за участю голови сільської ради Сича Р.С., заступника сільського голови з питань законності та правопорядку Барбаша М.І., секретаря Дачненської сільської ради Лисак Ж.В. та керівників структурних підрозділів громади, дотичних до захисту прав дітей.

12:31 01.06.2022

Дитина і соціальні мережі: що варто знати батькам, щоб захистити дитину

Контроль публікацій дітей в соціальних мережах Більшість інформації, фото та відео, опублікованих в соцмережах залишаються в Інтернеті назавжди. Однак досить невелика кількість користувачів згадують про це, публікуючи нові фото чи свої думки стосовно певної теми.

12:09 15.11.2021