єОздоровлення: хто може отримати кошти від держави для придбання путівок на відпочинок дітей

В Україні запустили програму єОздоровлення, у межах якої держава напряму виплачуватиме родинам кошти, а батьки, спільно з дитиною, зможуть самостійно обрати заклад і придбати путівку на оздоровлення або відпочинок для дитини.

Хто може отримати допомогу на оздоровлення?

Батьки або особа, яка його/їх замінює, можуть претендувати на отримання спеціальної грошової допомоги для оздоровлення дитини, у разі якщо:

– дитині від 6 до 18 років;

– вона зареєстрована або фактично проживає на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей;

–  виховується в малозабезпеченій сім’ї;

– належить до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї.

Якщо людина, відноситься до відповідної категорії, отримує бюджетну допомогу та має встановлений мобільний застосунок «Дія» на електронному носії, то повідомлення про можливість отримання бюджетної допомоги надійде автоматично.

Хто може отримати допомогу на оздоровлення?

– дитині від 6 до 18 років;

–  виховується в малозабезпеченій сім’ї;

Перевірити чи є ви в Переліку отримувачів послуг  можна за посиланнямhttps://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua/mop/e-health

Як працює програма допомоги?

1. Ви отримаєте сповіщення через «ДІЯ» або вас повідомлять органи соціального захисту
  2. Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження) необхідно звернутись до ПриватБанку і отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів
  3. Очікувати зарахування коштів на рахунок
  4. Після отримання коштів перейти на сайт http://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua/mop/ у розділ «Пошук закладу»
  5. Необхідно поставити галочку біля «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» та натиснути кнопку «Шукати»
  6. Оберіть заклад з переліку, ознайомтесь з наведеною інформацією про заклад і натисніть «Подати заявку»
  7. Вказавши свої персональні дані натисніть кнопку «Перевірити в переліку»
  8. Вкажіть дані про дитину, яку бажаєте оздоровити в обраному закладі та заповніть заявку
  9. Перевіривши вказані дані натисніть «Подати заявку»
  10. Прибути в заклад в визначену дату
  11. Оплатити путівку карткою отриманою в ПриватБанк.

На який термін можна придбати путівку?

Путівку  на  оздоровлення - на 21 календарний день, путівку на відпочинок  – на 14 календарних днів.
За додатковою інформацією можна звернутися до Управління з соціальних питань Дачненської сільської ради за адресою вул.Лікарняна 1а (на території лікарні).