Склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

До рішення виконавчого комітету

Дачненської сільської ради

№ 263 від 16.09.2021

Склад

Вторнікова Ганна  Борисівна - начальник служби у справах дітей Дачненської сільської ради; Керівник мобільної бригади.

Члени мобільної бригади:

Барбаш Максим  Іванович - заступник сільського голови з законності та охорони правопорядку.

Смеречинська Ірина Володимирівна - начальник управління з соціальних питань Дачненської сільської ради.

Головко Ганна   Олександрівна  - начальник управління освіти, культури, сім’ї Дачненської сільської ради.

Дмитрієва Ольга Іванівна – завідувач сектором соціальних послуг Управління з соціальних питань Дачненської сільської ради.

Мигуш Роман Сергійович - старший лейтенант поліції, дільничий ОРУП №2 ГУНП Одеській області.

Будігай Андрій Анатолійович - лейтенант поліції, дільничий ОРУП №2 ГУНП Одеській області.

Cпеціаліст Служби у справах дітей Дачненської сільської ради.

Cтарша медична сестра Амбулаторної загальної практики сімейної медецини с.Дачне.