Сільський голова

Фото без описуСич Руслан Сергійович

Народився 27 квітня 1969 року в селі Дачне Біляївського району Одеської області. Громадянин України.

Телефон: -

Освіта:

• З 1976 до 1984 року навчався в Дачненській середній школі.

• З 1984 до 1988 року навчався в Одеському автодорожньому технікумі за спеціальністю «Ремонт дорожних автомобільних служб» .

• У 2005 році закінчив Одеський національний політехнічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» та здобув кваліфікацію спеціаліста.

Місце проживання:

Трудова діяльність:

• З 1989 до 1990 року працював слюсарем по ремонту автомобілів ІІ розряду на СТО 5.
  • З 1990 до 1998 року працював кладовщиком центрального складу Одеського обласного промислового об’єднання «Одесаавтотехобслуговування».
  • У 1998 році працював інженером оптово-роздрібної торгівлі ЗАТ «Сельхозснаб».
  • З 1998 до 2000 року працював менеджером ДП «Агродеталь ЗАТ сельхозснаб».
  • З 2000 до 2003 року працював начальником відділу з маркетингу ДП «Агродеталь ЗАТ сельхозснаб».
  • З 2007 до 2010 року працював директором філії концерну СТО «Одесасервіс»
  • З листопада 2010 року займаю посаду Дачненського сільського голови по теперішній час.

Основними напрямками виборчої програми є створення ефективних систем медіації, запобігання корупції завдяки переходу на нові технології спілкування громадян, бізнесу та влади, а також формування ефективного місцевого самоврядування на новій територіальній основі.

На даний момент є безпартійним.

Мандат відсутній.

Судимість відсутня.

Одружений. Заборгованість зі сплати аліментів відсутня.