Використання субвенції з державного бюджету на придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування 2020-2021 рр.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року ✓877 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року ✓616) дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа, які перебувають на пільговій квартирній черзі в Дачненській ОТГ,  виділено 1539460,00грн. на придбання житла для 4 осіб ( по 384865,00 грн. на 1 особу).
Вітаємо з придбанням власного житла Пужайло Таїсію Сергіївну, Мельник Юлію Сергіївну та Лунгу Євгенія Валеріяновича! Від душі бажаємо відчути себе неймовірно щасливою людиною і наповнити свою домівку атмосферою радості.
Дякуємо за співпрацю Службі у Справах Дітей Одеської Районної Державної Адміністрації та Службі у Справах Дітей Дачненської сільської ради