Сьогодні День пам’яті загиблих захисників Україні...

Дата: 29.08.2023 10:59

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЩороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Україну, як нагадування про одну із найкривавіших подій ХХІ століття.
Виконавчий комітет Дачненської сільської ради вшанував полеглих воїнів загальнонаціональною хвилиною мовчання та поклав квіти на могили загиблих героїв, які поховані на території Дачненської громади.