Долучаймося!

Дата: 03.10.2022 12:09

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» у жовтні 2022 року триває щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Метою акції є проведення заходів, спрямованих на покращення естетичного та санітарного стану територій, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідації стихійних засмічень, озеленення територій та створення нових насаджень.

Просимо всіх працівників підприємств, установ та організацій Дачненської територіальної громади взяти активну участь у даній акції. Дякуємо кожному,  хто в такий не простий для країни час залишається на своєму місці та намагається всіляко покращити благоустрій нашої громади. Громадський обов’язок кожного - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує! Тож усіх небайдужих закликаємо приєднатися до Дня довкілля і внести свій посильний внесок. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною.