Засідання виконавчого комітета Дачненської сільської ради.

Дата: 21.09.2022 09:45

Під головуванням голови Дачненської громади 20 вересня о 15.00 в будівлі сільської ради відбулося  засідання виконавчого комітету Дачненської сільської ради. За ініціативою голови було розглянуто питання які є важливі для мешканців нашої громади. Було погодженно документацію на будівництво (буріння) артезіанської свердловини по вул. Миру, 83 в с. Дачне Одеського району Одеської області, що надасть змогу вирішити питання забезпечення великої кількості мешканців питною водою. Погоджено документацію на експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення Дачненської громади. Вирішено питання надання  матеріальної допомоги до Дня усиновлення дітям-сиротам та дітям позбавлення батьківського піклування, а також дітям із багатодітних сімей.