Палига Петро Анатолійович

Дата: 20.09.2024 09:00

Палига Петро Анатолійович народився  09.04.1989 в селі Дачне Одеської області. Навчався в Дачненській ЗОШ №1, опісля вступив в Південно-український національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського. У 2011 р закінчив за фахом викладач історії. В 2012 році пішов навчатися в Морський коледж, в цьому ж році його закінчив, почав працювати в морі 2013-2017 роки здобував освіту в Херсонській національній морській академії, отримав диплом штурмана судновода. До початку повномасштабного вторгнення працював моряком. 24 лютого зустрів в дорозі до Львова, звідки мав вилітати в рейс, але залишився щоб стати на захист своєї Батьківщини. Проходить службу у складі 80 "Галицької" окремої десантно-штурмової бригади.

Фото без описуЗа мужність 3 ступеня.
В складі розвід групи в Миколаївській області знищив групу противника.

Фото без описуЗа мужність 2 ступеня
Під час наступу ворога на Слов'янськ. У складі розвід групи на протязі півтора тижні виконував розвідку, приєднавшись до побратимів стримував наступ ворога, отримавши поранення тримався на позиції півтори доби.

Фото без описуМедаль Захисник Вітчизни, за вдалу розвідку і коригування в Луганській області наступальних сил противника, порятунок важкопораненого побратима.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)