На щиті додому повернувся Герой...

Дата: 24.07.2024 12:18

Нестерпний біль втрати. Його не можна загасити. Так само не можна загасити полум'я живої людської пам'яті, бо вона не підвладна часу. І вічно житимуть наші герої, бо ми пам'ятаємо про них. Вони для нас - воїни світла.

Дачненська громада з сумом проводжає нашого земляка Борсука Сергія Юрійовича, життя якого обірвалося 17липня 2024 року у запеклому бою.

27.02.2022 року Сергій добровольцем пішов до військомату, щоб приєднатися до захисників рідної землі від ворожого нашестя. У мирному довоєнному житті він був далекий від військової справи. Добрий, незламний, сильний, чуйний, надійний, спокійний, люблячий чоловік та батько, прекрасний син.

Важко уявити, що доводиться пройти батьку, дружині, сину та рідним, які втратили дорогу та рідну людину, друга, порадника, сім'янина.

Щира вдячність, безмежна шана та вічна пам'ять тобі, Сергію. Пам'ятаємо про тебе, як про людину міцним духом і людину, котра віддала своє життя заради нашого мирного майбутнього.

Спочивай з миром! Герої не вмирають! Вони завжди у наших серцях!

Низький уклін рідним та близьким героя Сергія!