Головне управління ДПС в Одеській області, повідомляє!

Дата: 16.07.2024 10:25

Головне управління ДПС в Одеській області (Роздільнянська державна податкова інспекція) повідомляє, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.07.2020 № 720 «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Одеської області» відбулись зміни щодо територіального підпорядкування низки населених пунктів Одеської області, зокрема, с.Болгарка, с.Єгорівка, с.Єлизаветівка, с.Мале, с.Одрадове, с-ще Світлогірське, с. Хоминка увійшли до складу Дачненської сільської територіальної громади. Зазначена сільська територіальна громада обслуговується Головним управлінням ДПС в Одеській області (Біляївська  державна податкова інспекція).

Враховуючи викладене, на підставі наказу Головного управління ДПС в Одеській області від 04.07.2024 № 325 «Про переведення на облік платників податків відповідно до їх місцезнаходження» та відповідно до вимог пункту 10.23 розділу X Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.05.2014 за № 503/25280 (зі змінами та доповненнями), платників податків вищезазначених населенних пунктів переведено на облік за основним місцем обліку з Головного управління ДПС в Одеській області (Роздільнянська державна податкова інспекція) до Головного управління ДПС в Одеській області (Біляївська державна податкова інспекція).