День дільничного офіцера поліції

Дата: 19.06.2024 17:45

Фото без опису

Щорічно 18 червня дільничні інспектори України відзначають своє професійне свято - День дільничного офіцера поліції. Дату було засновано 2004 року, і цього дня традиційно дільничні приймають привітання від керівництва та близьких.

Дільничний - важка професія, яка вимагає чимало терпіння, відповідальності та старанності. До дільничного звертаються з домашніми, сусідськими та сімейними проблемами. Інспектор має знайти підхід до людини, заспокоїти та вирішити конфлікт.

Сьогодні, від імені Дачненського сільського голови, дільничих ВП №2 ОРУП №2 ГУНП в Одеській області привітав заступник сільського голови Максим Іванович Барбаш та вручив почесні грамоти за професіоналізм, вірність обраній справі та сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків.

Також дільничних привітали Усатівський сільський голова Юрій Іванович Маковейчук та Нерубайський сільський голова Олег Григорович Мишаглі.