Дата: 18.06.2024 10:31

13 червня 2024 року о 15.00 год. в приміщені Дачненської сільської ради, під головуванням голови Сича Руслана Сергійовича відбулося засідання чергової п’ятдесят першої сесії  Дачненської сільської ради VІІІ скликання. На сесії було розглянуто важливі питання що стосуються життєдіяльності нашої громади. Було прийнято декілька питань що стосуються запровадження інструментів електронного врядування, а саме:

• про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Дачненській громаді;
  • про затвердження Положення про Громадський бюджет в Дачненській сільській раді.

Дякуємо депутатам Дачненської сільської ради за роботу!