Мобільна майстерня Locker для ремонту автомобільної техніки.

Дата: 10.06.2024 14:38

Мобільна майстерня Locker для ремонту автомобільної техніки на базі пікапу MITSUBISHI L 200 2.4 TD MT Invite NEW MKП

Фото без описуФото без описуФото без опису

За ініціативою Дачненського сільського голови Сича Руслана Сергійовича та за підтримкою депутатського корпусу Дачненської сільської ради, "Відділом з питань утримання комунального майна Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області" - була здійснена закупівля Мобільної майстерні Locker для ремонту автомобільної техніки на базі пікапу MITSUBISHI L 200 2.4 TD MT Invite NEW MKП, з метою забезпечення потреб ремонтних підрозділів одного з військових формувань обладнанням для ремонту автомобільної техніки, експлуатації по дорогах з різним покриттям, в умовах бездоріжжя та забезпечувати автономні, мобільні дії незалежно від кліматичних, метеорологічних умов і в будь-який час доби, доведеного до вимог бойових та технічних характеристик сучасності (закупівля здійснюється на запит військового формування з подальшою передачею товару на облік запитувача) та була передана особовому складу військовій частині.

Особовий склад військової частини дуже вдячний всім причетним за швидке реагування в купівлі Мобільної майстерні Locker, та висловлює вдячність за  неоціненну допомогу під час виконання завдань при відбитті збройної агресії російської федерації та у зміцненні оборонної могутності нашої держави!

Разом до перемоги! Слава ЗСУ! Слава Україні!