Звітний концерт КУ "Мистецька школа Дачненської сільської ради"

Дата: 10.06.2024 11:06

9 червня 2024 року відбулося головне свято року для  КУ «Мистецька школа Дачненської сільської ради» - звітний концерт. Вітаємо учнів та педагогічний колектив з закінченням першого начального року для нашої мистецької школи. Рік був дуже важкий для нас усіх, але ми тримаємося і зараз в школі маємо більше 100 учнів.

Дякуємо нашим талановитим діткам за старанність та любов до мистецтва, їх батькам за підтримку та допомогу у навчанні.

Дякуємо викладачам за сумлінну працю, терпіння, за досвід, яким ви ділитеся, та віру в успіх своїх учнів.

Дякуємо директору школи - Шайгородській Світлані Сергіївні, завдяки їй школа почала працювати та успішно завершився 2023/2024 навчальний рік.

Бажаємо миру та процвітання на благо нашої України!