ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПОЛЯ – 2024

Дата: 07.06.2024 12:24

7 червня 2024 р. у с. Дачне Одеського району Одеській області Селекційно-генетичний інститут –Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення (м. Одеса) при підтримці ДП «Експериментальна база» ДАЧНА « СГІ - НЦНС» провів ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПОЛЯ – 2024.

В заході прийняли участь: директор ДП «Експериментальна база» ДАЧНА « СГІ - НЦНС» Семеніхін Михайло Павлович,  директор інституту СГІ-НЦНС член-кореспондент НААН Соколов В'ячеслав Михайлович, Голова Дачненської сільської ради Сич Руслан Сергійович, головні спеціалісти департаменту АПР Одеської державної адміністрації, керівники та співробітники науково-дослідних установ НААН та МОН, представники державних та приватних аграрних підприємств: директора, менеджери, агрономи.

Присутні змогли на власні очі подивитися досягнення аграрної науки на полях ДП «Експериментальна база» ДАЧНА « СГІ - НЦНС», де були представлені зразки продукції аграрного сектора, які надалі плануються вирощувати на теренах нашої держави та є велика надія, що продукція буде експортована до багатьох держав світу. Презентована продукція зможе бути використана в різноманітних погодних умовах.