Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Дата: 05.06.2024 14:01
Кількість переглядів: 31

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

«код ДК021-2015: 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії

«Розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Дачненської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області з можливістю подальшого розміщення в геоінформаційній системі»

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:
 • Найменування: Дачненська сільська рада Одеського району Одеської області ;
 • 67625, Україна , Одеська обл., село Дачне, Одеська обл., Одеський р-н, с. Дачне, вул. Шахтарська, 8-а;
 • Код ЄДРПОУ -  04377724;
 • Категорія - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
 1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Дачненської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області з можливістю подальшого розміщення в геоінформаційній системіза кодом ДК021-2015: 71350000-6 –«Науково-технічні послуги в галузі інженерії».
 2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-03-009278-a.
 3. Посилання на процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-06-03-009278-a
 4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблено у відповідності до Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та інших діючих нормативно-правових актів, що регулюють земельні відносини в Україні.

Відповідно до статті 46-1 Закону України «Про землеустрій» проєкти землеустрою щодо встановлення меж територій територіальних громад розробляються з метою:

а) з’ясування дійсної межі території територіальної громади;

б) вирішення спору між декількома органами місцевого самоврядування щодо меж територій територіальних громад;

в) внесення відомостей про межі території територіальної громади до Державного земельного кадастру.

Встановлення меж території Дачненської сільської територіальної громади допоможе визначити дійсні границі сільської громади, що важливо для її адміністрування та регулювання питань, що входять до компетенції органів місцевого самоврядування, таких як: землекористування, планування розвитку та інфраструктурних проектів тощо.

Чітко визначені межі території Дачненської сільської територіальної громади, сприятимуть більш ефективному управлінню та участі громадськості у прийнятті рішень. Громадяни, що поживають на території Дачненської сільської територіальної громади зможуть краще розуміти, яка територія входить до складу їхньої громади і які проблеми потребують вирішення.

Встановлення меж території Дачненської сільської територіальної громади також сприятиме ефективному розподілу фінансових та матеріальних ресурсів між територіями. Це важливо для забезпечення розвитку інфраструктури, соціальних послуг та інших потреб громади.

Встановлення меж є важливим елементом правової системи, оскільки воно визначає територіальну юрисдикцію та компетенцію органів влади на цій території.

Отже, встановлення меж сільської територіальної громади є ключовим для забезпечення організації та ефективного функціонування громади як адміністративної одиниці.

 1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель "Prozorro".
 2. Очікувану вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі визначено за результатом моніторингу цін на ринку і складає 1 200 000,00 грн з ПДВ (отримано комерційних пропозиції від операторів ринку землевпорядних послуг).
 3. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 200 000,00 грн з ПДВ.
 4. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарахроботахпослугах цього типу та визначений у кошторисі на 2024 рік. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічні послуги.
 5. Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів з особливостями згідно Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень