Фотозвіт «Тиждень Відкритого Уряду»...

Дата: 31.05.2024 16:09

З метою долучення до організації «Тижня Відкритого Уряду» та проведення конференції з питань додержання законодавства у сфері запобігання і протидії корупції, заступник начальника фінансового управління - начальника відділу доходів та бюджетного планування Дачненської сільської ради Будігай Ірина Євгенівна  підготувала матеріал для проведення конференції з питань запобігання корупції яка розпочалася об 15.00. До конференції долучилися працівники виконавчого комітету, керівники відділів та структурних підрозділів Дачненської сільської ради.

Основні питання які бути розглянуті: обмеження встановленні Законом України “Про запобігання корупції” щодо використання службових повноважень чи свого становища, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними; щодо врегулювання конфлікту інтересів; відповідальність за вчинення корупційного правопорушення або пов’язаних з корупцією правопорушень; фінансовий контроль.