Вітаємо працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2024 15:11

Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування нашої громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Сьогодні ми приділяємо увагу людям, які своєю щоденною кропіткою працею створюють затишок і комфорт в наших оселях та на прилеглих територіях. Ви приносите громаді велику користь, яку важко переоцінити! Особливо непросто вам зараз, в умовах воєнного стану, тому низький уклін вам і подяка за те, що ви докладаєте зусиль, щоб населені пункти нашої громади ставали чистішими, були затишними і відповідали вимогам мешканців!