Подяка ГО "10 квітня"

Дата: 05.03.2024 16:04

Управління освіти, культури, сім'ї Дачненської сільської ради висловлює подяку Громадській організації "Десяте квітня", яка в рамках проекту WASH у партнерстві з Unicef в Одеській області «Екстрене реагування на WASH для підтримки дітей та їхніх сімей, включаючи: ВПО, які постраждали внаслідок конфлікту та бойових дій у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях» за проведений сучасний ремонт та обладнання санітарно-технічного приміщення в Болгарському ліцеї Дачненської сільської ради.

Прийміть щиру вдячність за небайдуже ставлення до проблем дітей. Бажаємо Вам подальшого процвітання та успіхів у благородній справі.