Фотозвіт "Не викидай сміття!"

Дата: 01.03.2024 10:16

За ініціативою голови Дачненської громади Сича Руслана Сергійовича було проведено прибирання сміття в районі залізничного вокзалу. До заходу долучилися працівники виконкому, комунального господарства та управлінь Дачненської сільської ради. Нажаль сміття, є продуктом життєдіяльності  мешканців нашої громади. Поліетиленові пакети, скло та інші вироби мають великий термін розкладання, через що воно накопичується та стає великою проблемою для екології. Щороку кожен Українець генерує від 300 до 500 кілограмів сміття. Якщо ви є свідомим мешканцем нашої громади, та переймаєтесь з приводу майбутнього наших нащадків – НЕ ВИКИДАЙТЕ сміття в місцях які не відведено для цього. Укладіть договір про вивіз твердих побутових відходів з обслуговуючою організацією. Давайте разом подбаємо про чистоту нашої громади та держави! Далі фотозвіт було/стало: