19 лютого – День Державного Герба України

Дата: 19.02.2024 15:04

Фото без описуДержавний Герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією. 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

В цей день єднаймося заради спільної мети – перемоги над ворогом! Символічно, що зараз навколо України об’єднуються й інші країни.

Нехай це свято й надалі гуртує нас та наповнює гордістю за власну державу, зміцнює прагнення до єднання та процвітання. Будьмо гідні нашої історії. Цінуймо та шануймо наші символи!

З Днем Державного Герба України! Слава захисникам та захисницям України! Слава Україні!

Дачненський сільський голова             Руслан Сергійович Сич