Робоча зустріч...

Дата: 15.02.2024 14:09

Фото без описуФото без описуФото без опису

15 лютого відбулася робоча зустріч з представниками Одеської обласної державної (військової) адміністрації.

Голова Дачненської сільської ради Руслан Сич розповів про заходи які планується реалізувати в громаді. Було обговорено питання, які спрямовані на покращення й підтримку економічного стану громади. З представниками робочої групи обговорили можливості громади для залучення потенційних інвесторів та створення сприятливого інвестиційного клімату.

До складу робочої групи входили в.о. заступника директора департаменту економічної політики та стратегічного планування Юлія Кисилиця, заступник начальника управління – начальник відділу з питань використання земель та водних об’єктів управління розвитку земельних відносин Департаменту аграрної політики та земельних відносин Наталія Смертенюк, помічник заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Гофман та помічник голови Одеської районної державної адміністрації Олександр Дидич.