Засідання колегії Одеської РВА.

Дата: 11.12.2023 17:54

Фото без описуФото без описуФото без опису

Голова сільської ради Сич Руслан Сергійович прийняв участь у засіданні колегії Одеської РВА, що проходила за участі голів територіальних громад, голови Одеської районної ради Віталія Барвіненка, керівників структурних підрозділів РВА, представників правоохоронних органів та районного управління ДСНС у м. Біляївка Одеського району.

Було висловлено подяку головам громад, які прозоро й ефективно використовують бюджетні кошти, наполегливо працюють над розвитком громад, спрямовують кошти на підтримку військових. Завдяки діяльності обласної робочої групи "Прозорість і підзвітність" внесено чималі корективи у перенаправлення цільових коштів з менш важливих на вирішення нагальних потреб військових.

Очільник Одеського району акцентував увагу на тому, що пріоритетними питаннями під час формування проєкту бюджету на наступний рік стали підтримка військових та розвиток освіти Одеського району.

Далі було розглянуто проєкт розпорядження про бюджет району на 2024 рік, який підтримано більшістю голосів в цілому.