Засідання чергової сорок четвертої сесії  Дачненської сільської ради VІІІ скликання.

Дата: 17.11.2023 19:50

Фото без описуФото без опису

16 листопада 2023 року, під головуванням Дачненського сільського голови Сича Руслана Сергійовича проведено засідання чергової сорок четвертої сесії  Дачненської сільської ради VІІІ скликання. Було розглянуто багато важливих питань, серед яких було проголосовано зміни до діючих бюджетних програм. Прийнято рішення про внесення змін до Програми фінансової підтримки військових частин, дислокованих на території Дачненської сільської ради в Одеській області на 2022-2023 роки та питання про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22.12.2022 року 783-VІІІ «Про бюджет Дачненської сільської ради на 2023 рік». Дякуємо депутатському корпусу Дачненської сільської ради за роботу! Слава Україні! Героям слава!