Обґрунтування технічних та якісних характеристик, предмету закупівлі.

Дата: 24.10.2023 12:04

Швидко споруджувальні захисні споруди цивільного захисту модульного типу для укриття на 60 осіб згідно ДСТУ 9195:2022 з перевезенням та монтажем за адресою вул. Центральна 25 с. Дачне, Одеського району Одеської області

(ДК 021:2015: 44210000-5 – Конструкції та їх частини)

1. Повне найменування: Відділ з питань утримання комунального майна Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області, 44941770.
  2. Місцезнаходження: вул. Шахтарська-8-а, с. Дачне Одеського району Одеської області, 67625.
  3. Процедура закупівлі: Відкриті торги. Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
  4. Назва предмета закупівлі: Швидкоспоруджувальні захисні споруди цивільного захисту модульного типу для укриття на 60 осіб згідно ДСТУ 9195:2022 з перевезенням та монтажем за адресою вул. Центральна 25 с. Дачне, Одеського району Одеської області (ДК 021:2015: 44210000-5 – Конструкції та їх частини).
  5. Місце виконання робіт: Україна, 67625, Одеська область, Одеський район, с.Дачне, вул. Центральна, 25
  6. Очікувана вартість:  2 800 000.00 грн з ПДВ.
  7. Джерело фінансування: Кошти місцевого бюджету.
  8. Строк виконання робіт: до 31.12.2023 року. Початковий термін виконання робіт визначатиметься у відповідності до дати укладення договору про закупівлю за результатами проведення даних відкритих торгів.
  9. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення на 2023 рік на об’єкт: Швидкоспоруджувальні захисні споруди цивільного захисту модульного типу для укриття на 60 осіб згідно ДСТУ 9195:2022 з перевезенням та монтажем за адресою вул. Центральна 25 с. Дачне, Одеського району Одеської області, затверджений рішенням Дачненської сільської ради  від 05.10.2023 р. №1043-УІІІІ “Про внесення змін і доповнень до рішення Дачненської сільської ради від 22 грудня 2022 року №783 - VIIІ “Про бюджет Дачненської сільської ради на 2023 рік”.
  10. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, розроблені з урахуванням особливостей використання швидкоспоруджувальних захисних споруд модульного типу, виходячи з норм ДБН В.2.2-5-97 «Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту», «Кодексу цивільного захисту України».

Збірна залізобетонна спеціальна споруда, що складається із окремих взаємозв’язаних частин що зводиться (виготовляється, монтується) за короткий час із спеціальних конструкцій (виробів).

Споруда на 60 осіб наземного розташуванняВнутрішні розміри споруди при розрахунку місткості на 60 осіб:

Висота не менше 2300 мм.не більше 2500 мм.

Ширина не менше 2500 мм.не більше 2700 мм.Довжина має забезпечити одночасне перебування 60 людей з розрахунку не менше 0,6 м2 на людину

Дверний проріз не менше (ШхВ) 800х1900мм.Споруда повинна бути повністю вироблена із залізобетону та передбачати окреме розташування,  повинна мати щонайменше 2 окремі виходи назовні та 2 тамбура. Входи/виходи бокові. Місткість споруди на осіб (заповнює учасник). Тамбур не рахується в розміри споруди при розрахунку місткості. Клас бетону за міцністю не нижче В30 W8 F200. Армування арматурою кл. А500С (А-ІІІ). Мають бути передбачені монтажні петлі із арматурного прокату класу А240С (А-І). Тип з’єднання елементів між собою – болтовий, з гідроізоляцією стиків.Товщина стін, перекриття та підлоги має забезпечувати необхідні захисні властивості укриття.

Оштукатурювання та облицювання керамічною плиткою не дозволяється.Вікна – не передбачені, відсутні.

Перехід між основними приміщеннями в кількості не менше 2 шт.Двері -  металеві,  встановлення не менше 2 дверей.Вентиляція – природня, виріб повинен мати не менше двох вентиляційних отворів для встановлення вентиляційного обладнання (у разі необхідності) розміром не менше 120 мм в діаметрі (або за найменшою шириною).

Найменування товару, запропонованого учасником

із арматурного прокату класу А240С

(ДСТУ 3760:2019)

Інші вимоги

Внутрішня корисна площа укриття повинна становити не менше 0,6 м2 на 1 особу та забезпечувати одночасне перебування не менше 60 осіб

Споруда повинна складатись з залізобетонних прямокутних ланок та плит, які з’єднуються між собою. Тип з’єднання елементів між собою – болтовий, з гідроізоляцією стиків.

За захисними властивостями споруда/елементи споруди цивільного захисту повинні відповідати класу укриття не нижче A-ІV згідно із ДБН В.2.2-5-97 Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту. Учасник у складі тендерної пропозиції надає підтвердження рівня захисту укриття – або документ, виданий державною установою або установою яка має відповідну компетенцію для надання висновку оцінки рівня захисту споруди у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, або Технічні умови на споруду, що перевірені компетентним органом стандартизації, метрології та сертифікації.

Споруда/елементи швидкоспоруджуваної захисної споруди цивільного захисту повинні бути виготовлені на раніше 2023 року, гарантійний строк експлуатації – не менше 24 місяців з дати підписання видаткової накладної.