Продовжується надання матеріальної допомоги на опалення...

Дата: 13.10.2023 12:12

Шановні жителі Дачненської громади!

За ініціативою Дачненського сільського голови Руслана Сергійовича Сича та за підтримкою депутатського корпусу та виконавчого комітету сільської ради, продовжується надання матеріальної допомоги на опалення власникам житла,  житлових будинків та квартир Дачненської територіальної громади одноразово у 2023 році. Багато жителів вже отримали кошти з місцевого бюджету Дачненської сільської ради. Допомога надається згідно бюджетної програми, яка розроблена та затверджена депутатами Дачненської сільської ради.

Дякуємо депутатському корпусу сільської ради за підтримку ініціатив спрямованих на покращення умов життя наших жителів! Це дуже важливо, в такі скрутні часи.

Тим хто не звернувся з заявою на отримання одноразової матеріальної допомоги – необхідно звернутися до сільської ради з заявою та додати до заяви копії наступних документів:

1. Паспорт та індентифікаційний код власника будинку або квартири; Для    ID паспортів витяг про місце реєстрації;
2. Правовстановлюючі документи  на будинок чи квартиру;
3. Реквізити банку-карта для виплат ( ПРИВАТ або ОЩАДБАНКУ)
4. Довідку про відсутність заборгованості за водопостачання від підприємств водопостачання;
5. Квитанцію про оплату земельного податку за 2023 рік;
Графік прийому заяв в приміщенні сільської ради: Понеділок-Пятниця  з 08. 00- 16.00 ( обідня перерва з 13.00- до 14.00).

Заяви приймаються до 30.11.2023 року.