Обґрунтування технічних та якісних характеристик, предмету закупівлі.

Дата: 12.09.2023 11:48

1. Повне найменування: Відділ з питань утримання комунального майна Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області, 44941770.
  2. Місцезнаходження: вул. Шахтарська-8-а, с. Дачне Одеського району Одеської області, 67625.
  3. Процедура закупівлі: Відкриті торги. Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
  4. Назва предмета закупівлі: Спеціалізований легковий автомобіль на базі автомобіля Renault Express (або еквівалент) (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 34110000-1: Легкові автомобілі)

Код номенклатурної позиції: 34115000-6 Інші легкові автомобілі

1. Очікувана вартість: 850 000, 00 грн. з ПДВ.
  2. Джерело фінансування: Кошти місцевого бюджету.
  3. Місце, кількість, обсяг поставки товарів: Україна, 67625, Одеська область, Одеський район, с.Дачне, вул. Шахтарська, 8-а. Кількість: Спеціалізований легковий автомобіль на базі автомобіля Renault Express (або еквівалент) - 1 одиниця.
  4. Строк поставки товарів до 30.12.2023 року.
  5. Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі:

Вимоги щодо предмету закупівлі

Замовник закуповує:

Найменування

Параметру

Вимоги,

встановлені Замовником

Стан транспортного засобу, рік випуску (виготовлення)

Новий, не раніше, 2023 року

Екологічний стандарт (не менше)

Не менше EURO 5

Тип КПП/кількість передач

Механічна/6-ступенева (або аналог)

Тип приводу

Передній

Споряджена маса автомобіля (включно з водієм)

не більше 1400 кг

Довжина, мм

не більше, 4 400

Ширина без врахування дзеркал заднього огляду, мм

не більше, 1 800

Висота з леєрами, мм

не більше, 1 850

Колісна база базового автомобіля, мм

не більше, 2 850

Кількість місць

5, включаючи водія

Тип двигуна:

Дизельний

Об’єм двигуна (см3)

не менше, 1 450

Потужність (к. с.)

не менше 90

Обертальний момент (Н-м)

не менше 210

Кількість циліндрів

не менше, 4

Розмірність шин

не менше, R15

Міський цикл (л/100 км), за даними виробника базового автомобіля

не більше 6,0

Комбінований цикл (л/100 км), за даними виробника базового автомобіля

не більше 5,2

Об’єм паливного бака (л.)

не менше 50

Колір

Білий або сірий, або сріблястий

Антиблокувальна система гальм

Обов’язкова наявність

Система електронного розподілу гальмівних зусиль

Обов’язкова наявність

Електронна система курсової стабілізації автомобіля

Обов’язкова наявність

Система допомоги водію при старті на  підйомі

Фронтальна подушка безпеки водія

Кондиціонер

Обов’язкова наявність

Центральний замок з дистанційним  управлінням

Підсилювач керма

Сталеві диски не менше R15

Електросклопідіймачі передніх вікон

Обов’язкова наявність

Електричне регулювання та підігрів дзеркал заднього виду

Бортовий комп’ютер

Повнорозмірне запасне колесо

Еко-режим

Характеристики товару:

1. Товар повинен бути новий (такий, що не використовувався), придатний для цілей, для яких товар такого роду звичайно використовується. Товар повинен бути виготовлений у відповідності зі стандартами, що діють на території України, затвердженими на даний вид Товару. Товар не повинен мати дефектів, пов’язаних з матеріалами та роботою по його виготовленню, які  виявляються в результаті дії або упущення виробника та Постачальника за договором. Товар повинен мати паспорт, обов’язковими є сертифікати відповідності або сертифікати якості або декларації відповідності, що підтверджують якість Товару. Не допускається поставка виставочних та   дослідних зразків Товару.
  2. Автомобіль не має знаходитись під заставою або під арештом та інш.

На товар має надаватися гарантія строком не менше 3 років або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше)  (необхідно надати гарантійний лист у складі документів тендерної пропозиції).

1. Якість товару має відповідати вимогам ДСТУ та нормативним вимогам із захисту довкілля (відповідати екологічним нормам).
  2. На момент поставки товару, додатково надаються сертифікати відповідності на   товар або інші документи, які посвідчують якість товару, що є предметом закупівлі та всі інші документи, що потрібні для реєстрації автомобілю.
  3. Пересилка або доставка продукції, документації, додатків до  документації здійснюється виключно за рахунок Постачальника.