Про заборону проведення деяких масових заходів...

Дата: 28.08.2023 10:46

Шановні мешканці Дачненської громади, інформуємо вас про заборону на період дії правового режиму воєнного стану до його скасування/припинення, або до видачі окремого наказу, у залежності від того, яка з цих подій настане раніше, на території Одеської області проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій. Заборона вводиться згідно Наказу №18 від 18 серпня 2023 року «Про заборону проведення деяких масових заходів на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану» відповідно до пункту 8 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», враховуючи лист Головного управління Національної поліції в Одеській області від 28 липня 2023 року № 3/2859, зважаючи на високу загрозу для життя та здоров’я людей, спричинену збройною агресією проти України, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життя цивільних осіб.