Вітаємо учасників збірної команди Одеського району!

Дата: 21.08.2023 11:38

ЗБІРНА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ «РУХАЙСЯ ДО ПЕРЕМОГИ»

В Білгород-Дністровському районі, на базі спортивних майданчиків Кулевчанської громади, пройшов фінальний етап обласних спортивних змагань «Рухайся до Перемоги», на підтримку Збройних сил України, серед голів громад та представників місцевого самоврядування.

Представники 7 районів Одеської області змагались у 8 видах спорту: більярд, волейбол, гирьовий спорт, дартс, футзал, настільний теніс, шашки та шахи.

Отже, в більярді представники Одеського району посіли 4 місце. У гирьовому спорті наші гирьовики показали шостий результат. Бронза в активі наших спортсменів в жіночих та чоловічих змаганнях з дарсту. Срібло - в шашках і шахах. І золоті медалі у волейболі та у футзалі за командою Одеського району.

В командному заліку переможцем обласних змагань стала команда Одеського району.

Вітаємо учасників збірної команди Одеського району та колег з Дачненської громади з перемогою на обласних спортивних змаганнях «Рухайся до перемоги».