Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Дата: 11.07.2023 15:05

Автомобіль вакуумний

1.  Повне найменування: Відділ з питань утримання комунального майна Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області, 44941770.
  2. Місцезнаходження: вул. Шахтарська-8-а, с. Дачне Одеського району Одеської області, 67625.
  3. Процедура закупівлі: Відкриті торги. Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
  4. Назва предмета закупівлі: Автомобіль вакуумний (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби).
  5. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 2 800 000, 00 грн. з ПДВ.
  6. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 3110.
  7. Місце поставки товарів: Україна, 67625, Одеська область, Одеський район, с. Дачне, вулиця Шахтарська 8-А. Кількість: Автомобіль вакуумний - 1 одиниця.
  8. Строк поставки товарів: до 31.12.2023 року.

Товар повинен бути новим, таким, що не був у використанні.

Вимоги  замовника

Обсяг закупівлі –  1 од.

1.2

Автомобіль вакуумний повинен бути новим, в стандартному заводському виконанні, випуску не раніше 2023 року.

1.3

Автомобіль вакуумний призначений для вакуумного очищення вигрібних ям та транспортування фекальних рідин до місця утилізації.

2. Технічні параметри

Автомобіль  повинен мати:

2.0

Тип базового автомобіля шасі

Тип двигуна дизельний

Потужність двигуна автомобіля  не менше  200  к.с.

Об'єм двигуна, см3, не більше  4460

2.4

Колісна база, не більше 3 845 мм

2.5

Шини розміром не менше 255/70R22.5

2.6

Колісна формула 4х2

2.7

Тип кабіни без капотна

2.8

Вантажопідйомність шасі, не більше 8200 кг

2.9

Повна маса автомобіля, не менше     11 900 кг

2.10

Коробка передач повинна бути механічна

2.11

Кількість передач не менше 6

2.12

Максимальна швидкість не менше 80 км/ч

2.13

Ємкість цистерни повинна бути не менше 5,0 м3

2.14

Вакуумний насос

2.15

Продуктивність насоса не менш 360 м3/год.

2.16

Розрідження   0,08 МПа

2.17

Глибина всмоктування не менше 4,5 м

2.18

Час наповнення цистерни не більше 6-8 хв.

2.19

Маса і габаритні розміри  обладнання повинні бути в межах допустимих навантажень на осі і габаритні розміри автомобіля, а також відповідати   діючим   технічним   вимогам   та   іншим   характеристикам   зазначеного автомобіля.

2.20

Обладнання повинно мати надійне кріплення та фіксацію до конструкцій рами автомобіля в транспортному і робочому положеннях

2.21

Зварювальні шви не повинні мати тріщин, не проварів, напливів, шлакових включень та підрізів металу

2.22

Болтові з'єднання мають бути надійно затягнуті. Довільне відкручування болтів і гайок повинно бути виключено шляхом встановлення замкових пластин, пружинних шайб, контргайок та шпильок.

2.23

Колір обладнання – оранжевий . Лакофарбові матеріали та технологія фарбування повинна забезпечувати надійний захист металевих конструкцій від корозії.

2.24

Маса і габаритні розміри  обладнання повинні бути в межах допустимих навантажень на осі і габаритні розміри автомобіля, а також відповідати діючим   технічним вимогам та іншим характеристикам автомобіля.

2.25

Наявність ЗІП АВТР аварійно-технічних робіт (домкрат, набор ключів)

2.26

Обладнання цистерни  прийомним люком розташованими по заду цистерни з всмоктувальними рукавами  та швидко знімним з’єднувачем типу «Camlock» для швидкого з’єднування рукавів з цистерною та між собою.

3.Організаційні вимоги

3.1

Учасник  забезпечує передпродажну підготовку та  навчання обслуговуючого персоналу на базі заводу-виробника техніки (вартість цих робіт враховується в ціну пропозиції учасника).

Учасник  повинен надати у складі тендерної пропозиції:

- копія сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO  9001:2015, IDT) виданого виробнику;

- підтвердження поставки якісного та комплектного товару в строки, визначені тендерною документацією (у разі обрання учасника переможцем торгів та укладення договору)  - оригінал листа від заводу-виробника сміттєвозів;

- підтвердження поставки якісного та комплектного товару в строки, визначені тендерною документацією(у разі обрання учасника переможцем торгів та укладення договорів) – оригінал листа від заводу-виробника шасі або офіційного дистриб’ютора заводу-виробника в Україні у разі якщо таке шасі не виробляється в Україні

3.3

Гарантійний термін на автомобіль має складати не менше 24 місяців або 100 000 км пробігу в залежності від того, який з показників настане раніше:

•           протягом першого року гарантія має надаватись на весь автомобіль;

•           протягом другого року гарантія має надатись на силову лінію автомобіля (двигун, система впорскування палива, коробка передач, карданний вал, осі).

Гарантійний термін на бункер має бути не менше 12 місяців з дати підписання акту приймання-передачі.