Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Дата: 07.07.2023 10:21

Шкільний автобус

1. Повне найменування: Відділ з питань утримання комунального майна Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області, 44941770.
  2. Місцезнаходження: вул. Шахтарська-8-а, с. Дачне Одеського району Одеської області, 67625.
  3. Процедура закупівлі: Відкриті торги. Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
  4. Назва предмета закупівлі: Шкільний автобус (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" – 34120000-4 - Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб).
  1. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 3 500 000, 00 грн. з ПДВ.
  2. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 3110.

Місце поставки товарів: Україна, 67625, Одеська область, Одеський район, с. Дачне, вулиця Шахтарська 8-А. Кількість: Шкільний автобус – 1 одиниця.

1.  Строк поставки товарів: до 30.09.2023 року.

Вимоги  замовника

Детальний опис товару, який пропонується Учасником

(ЗАПОВНЯЄТЬСЯ УЧАСНИКОМ ПО КОЖНОМУ ПУНКТУ)

1

Шкільний автобус (далі-«автобус») має відповідати стандарту ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів. Технічні вимоги» (без урахування автобусів для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування).

2

Автобус повинен мати торгову марку, бути новим, (не раніше 2021 року випуску), технічно справним, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживанні.

3

Автобус повинен бути у виконанні, передбаченому нормативно-технічною документацією виробника і готовим до експлуатації. Він повинен відповідати вимогам нормативно-правових актів України щодо допуску транспортних засобів до експлуатації, чинним на дату подання Учасником тендерної пропозиції.

4

Основні технічні характеристики автобуса:

4.1.

Двигун – дизель

4.2.

Місткість паливного бака не менше 150 л

4.3.

Відповідність екологічним нормам – не нижче                  ЄВРО -5.

4.4.

Коробка передач – механічна .

4.5.

Максимальна швидкість не більше 70 км/год.

4.6.

Передня підвіска – ресорна.

4.7.

Задня підвіска – ресорна або пневмо-ресорна або пневматична.

5.

Автобус повинен бути оснащений двома медичними аптечками та двома порошковими вогнегасниками з зарядом  вогнегасної речовини не менше 5 кг кожний.

6.

Робоче місце водія повинно бути відгороджене від салону перегородкою за сидінням водія.

7.

Автобус має постачатися у комплекті з запасним  колесом, знаком аварійної зупинки, противідкатними упорами та стандартним набором інструментів, що включає принаймні домкрат, колісний ключ.

8.

Гарантія на автобус надається не менше ніж на 24 місяці або не менше ніж на 100 000 км пробігу з моменту доставки та прийняття такого автобуса у місці його кінцевого призначення.

1.
  2.
  3. ДЕТАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  4. шкільного автобуса що планує до постачання Учасник