З професійним святом!

Дата: 19.06.2023 16:58

Дачненський сільський голова Сич Руслан Сергійович, привітав дільничих. 18 червня, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України, починаючи з 2004 року, відзначається професійне свято - День дільничного офіцера поліції в Україні.
Ваша професія важлива, серйозна та небезпечна, завжди пов'язана з чималими труднощами, особливо зараз, коли наша країна веде боротьбу з російськими окупантами.
На ваших плечах лежать як профілактичні заходи щодо запобігання крадіжкам, правопорушенням та розкриття злочинів, попередження життєвих трагедій, так і здійснення заходів у напрямку відсічі збройної агресії проти України, перевірки підозрілих осіб на їх причетність до злочинів проти нашої країни.
З нагоди свята, висловлюю щирі слова подяки від себе і мешканців нашої громади!