Обґрунтування технічних та якісних характеристик, предмету закупівлі.

Дата: 02.06.2023 16:00

1. Повне найменування: Відділ з питань утримання комунального майна Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області, 44941770.
  2. Місцезнаходження: вул. Шахтарська-8-а, с. Дачне Одеського району Одеської області, 67625.
  3. Процедура закупівлі: Відкриті торги. Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
  4. Назва предмета закупівлі: Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Автобусна на ділянці від вул. Фруктова до вул. Троїцька в селі Дачне Одеського району Одеської області (ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).
  1. Очікувана вартість: 2 448 793.00 грн з ПДВ.
  2. Джерело фінансування: Кошти місцевого бюджету.
  3. Основний об’єкт – класу наслідків СС1.
  4. Місце проведення робіт: Україна, 67625, Одеська область, Одеський район, с. Дачне, вулиці Автобусна на ділянці від вул. Фруктова до вул. Троїцька.
  5.  Строк виконання робіт: до 31.07.2023 року
  6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до  діючих норм і правил у дорожньому будівництві. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до дефектних актів, наявної потреби у вказаних роботах, та розроблені для покращення благоустрою місцевості.

Необхідність в проведенні капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Автобусна на ділянці від вул. Фруктова до вул. Троїцька в селі Дачне Одеського району Одеської області виникла у зв’язку з незадовільним станом дорожнього покриття. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі дефектного акту на виконання робіт по предмету «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Автобусна на ділянці від вул. Фруктова до вул. Троїцька в селі Дачне Одеського району Одеської області». Роботи повинні бути якісними, та відповідати встановленим стандартам, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України.

7. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: бюджетні призначення.

8. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Відповідно до проектно-кошторисної документації очікувана вартість робіт з Капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Автобусна на ділянці від вул. Фруктова до вул. Троїцька в селі Дачне Одеського району Одеської області становить 2 448 793.00 грн з ПДВ. КЕКВ 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі робіт з капітального ремонту визначається з урахуванням Настанови визначення вартості будівництва», затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій України, від 01 листопада 2021 р. № 281, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Закупівля проводиться згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зі змінами а також з виконанням та розробленням Проектно-кошторисної документації по об’єкту, Експертизи проектної документації, Технічний та авторський нагляд за об’єктом.

9. Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі підтверджені розробленою проектно-кошторисною документацією та затверджені експертним звітом 16-0174/01-23 від 16 травня 2023.

ДЕФЕКТНИЙ АКТ

Ч.ч.

Найменування робіт і витрат

Одиниця