Обґрунтування технічних та якісних характеристик, предмету закупівлі: Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Лісова в селі Дачне

Дата: 02.06.2023 13:04

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, предмету закупівлі:

1. Повне найменування: Відділ з питань утримання комунального майна Дачненської сільської ради Одеського району Одеської області, 44941770.
  2. Місцезнаходження: вул. Шахтарська-8-а, с. Дачне Одеського району Одеської області, 67625.
  3. Процедура закупівлі: Відкриті торги. Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
  4. Назва предмета закупівлі: Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Лісова в селі Дачне Одеського району Одеської області (ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).
  1. Очікувана вартість: 2 024 802.00 грн з ПДВ.
  2. Джерело фінансування: Кошти місцевого бюджету.
  3. Основний об’єкт – класу наслідків СС1.
  4. Місце проведення робіт: Україна, 67625, Одеська область, Одеський район, с. Дачне, вул. Лісова
  5.  Строк виконання робіт: до 31.07.2023 року
  6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до  діючих норм і правил у дорожньому будівництві. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до дефектних актів, наявної потреби у вказаних роботах, та розроблені для покращення благоустрою місцевості.

Необхідність в проведенні капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Лісова в селі Дачне Одеського району Одеської області виникла у зв’язку з незадовільним станом дорожнього покриття. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі дефектного акту на виконання робіт по предмету «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Лісова в селі Дачне Одеського району Одеської області». Роботи повинні бути якісними, та відповідати встановленим стандартам, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України.

7. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: бюджетні призначення.

8.  Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Відповідно до проектно-кошторисної документації очікувана вартість робіт з Капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Лісова в селі Дачне Одеського району Одеської області становить 2 024 802.00 грн з ПДВ. КЕКВ 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі робіт з капітального ремонту визначається з урахуванням Настанови визначення вартості будівництва», затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій України, від 01 листопада 2021 р. № 281, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Закупівля проводиться згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зі змінами а також з виконанням та розробленням Проектно-кошторисної документації по об’єкту, Експертизи проектної документації, Технічний та авторський нагляд за об’єктом.

9. Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі підтверджені розробленою проектно-кошторисною документацією та затверджені експертним звітом 16-0178/01-23 від 17 травня 2023.

ДЕФЕКТНИЙ АКТ

Ч.ч.

Найменування робіт і витрат

Одиниця