Привітання зі святом останнього дзвоника 2023

Дата: 31.05.2023 14:54

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо Вас зі святом останнього дзвоника. От і закінчився 2022-2023 навчальний рік, дуже важкий для всіх нас рік. На жаль, свято і цього року проходить в умовах війни, у хвилини, коли наші хлопці мужньо тримають оборону та захищають нашу Україну від російських окупантів. Заради дітей та їх мирного майбутнього.

Найголовніше, ми дуже пишаємося вами-нашими колективами та учнями.

Дорогі випускники! Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо Вам, щоб шлях був щасливий, сповнений гарними подіями та великими досягненнями. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю та станете справжніми патріотами нашої країни. Впевненості Вам у своїх силах, невичерпного завзаття, здійснення всіх мрій та, звичайно, успішного проходження НМТ та вступної кампанії.

Дорогі батьки!

Вам велика вдячність за терпіння та стійкість, розуміння та підтримку. Ваші діти найкращі.

Дорогі вчителі!

Ви вкладаєте у своїх вихованців душу та серце, всі ваші знання. Дякуємо, що завжди знаходите слова підтримки, прививаєте моральні цінності, робите навчання цікавим та корисним. Ви тримаєте освітній фронт сьогодні. На Вас покладено одну з найголовніших місій-виростити покоління, яке буде розбудовувати Україну.

Незважаючи на вимкнення світла, тривоги, безсонні ночі у підвалах, маємо високі результати у навчанні -4 золоті медалі, 4 срібні медалі та 14 свідоцтв базової середньої освіти з відзнакою.

Бажаємо всім гарного відпочинку перед новим етапом навчання!

З повагою, Дачненський сільський голова Руслан СИЧ та начальник управління освіти Дачненської СР Ганна ГОЛОВКО.