Зі святом!

Дата: 16.04.2023 08:57

Щиро вітаю Вас з Великоднем! У день найдавнішнього, найсвятішого християнського свята хочу побажати всім здоров’я, спокою та благополуччя. Нехай Господь береже Вас і Ваші родини! Нехай у ваших сердцях панує надія і любов, щастя та добро.

З великими сподіваннями зустрічаємо ми Пасхальні свята. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви. Ми просимо миру та єдності для рідної землі, сил та мудрості, щоб творити і розвивати власну державу, Божої благодаті для кожної української родини. І полишаючи сумніви та безнадію, як ніколи палко віримо в силу любові й добра.

У час великих потрясінь, що випали на долю України та її народу, ця віра особливо необхідна кожному. Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, нашу громаду, рідну Україну!
Христос Воскрес!

Дачненський сільський голова                       Руслан СИЧ