Карітас в Україні

Дата: 07.04.2023 14:59

Фото без описуФото без описуФото без опису

До нашої громади завітали представники регіонального офісу Карітас, щоб зібрати данні про осіб які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та відносяться до уразливих категорій – інваліди, особи старше 60 років, з метою надання грошової допомоги на власні рахунки. Кошти будуть зараховано після обробки та уточнення інформації стосовно вищезазначених категорій осіб. Ця багатоцільова грошова допомога для ВПО з інвалідністю та обмеженими можливостями, а також для членів їх родин.

На заході були присутні заступник голови Одеської РВА Мкртичян Аркадій Мисакович та голова Дачненської сільської ради Руслан Сергійович Сич. Координувала захід начальник Управління з соціальних питань Дачненської сільської ради Власенко Наталія Дмитрівна.