Засідання атестаційної комісії

Дата: 30.03.2023 10:10

28 березня 2023 під головуванням начальника Управління освіти, культури, сім’ї Дачненської сільської ради Ганни Головко пройшло підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Атестаційна комісія, в яку входять керівники наших ліцеїв-Грабовенко О. В., Негрескул О. О., Мошковський Є. Д., Шульга Ж. М., працівники управління освіти та керівник профспілкової організації  працівників освіти Бондаренко Лілія Павлівна, вивчали педагогічну діяльність вчителів, рівень навчальних досягнень учнів, з предмета, що викладає вчитель, ознайомилися з навчальною документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов'язків, його участі у роботі методичних об'єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов'язаних з організацією навчально-виховної роботи тощо. Варто відмітити високий рівень професійної діяльності наших вчителів, які  не дивлячись на загрози сьогодення, гідно тримають освітянський фронт.