Дата: 28.03.2023 10:12

Весняна толока − гарний спосіб відволіктися від тяжкої буденності, щоденних проблем. З приходом весни все навколо змінюється на краще. І, звичайно ж, без людської допомоги тут не обходиться.

Саме тому, за ініціативи сільського голови Руслана Сергійовича Сича проведено захід під гаслом  «Зробимо громаду зеленішою разом!».

24.03.2023 року під час проведення заходу, працівники апарату Дачненської сільської ради та працівники КП «Дачненський сількомунгосп» висадили 110 дерев та 200 кустів роз в с. Дачне. В с. Болгарка та с. Єгорівка працівники апарату Дачненської сільської ради з працівниками КП «Дельта» та КП «Єгорівського комунального господарства», висадили 300 каштанів.