Дата: 22.03.2023 16:42

Сьогодні Дачненську громаду відвідав депутат Одеської обласної ради Бабенко Андрій Васильович. Він відвідав заклад Дачненський будинок культури, який постраждав у результаті ракетного обстрілу з боку ворога 18.07.2022 року. Андрій Васильович наголосив на необхідності якнайшвидше розпочати роботи з відновлення та запевнив у своїй підтримці та допомозі з цього питання. Дачненський будинок культури є основним місцем у с. Дачне, де проводили навчання діточок різних вікових груп у різноманітних секціях та розкривали нові таланти. Нажаль будівля отримала значні руйнування під час обстрілу. На теперішній час розроблено проект відновлення будівлі. Будинок культури  буде повністю відбудовано та відновлено згідно будівельних норм.

Все відбудуємо! Ворога переможемо!