Дата: 06.03.2023 11:44

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За ініціативою та підтримкою громадської організації «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ» у сільському клубі Дачненської сільської ради було проведено розважальний захід для дітей нашої громади та облаштовано простір для навчання та розваг. На заході був присутній голова Одеської районної ради Віталій Дмитрович Барвіненко, голова Дачненської сільської ради Сич Руслан Сергійович, голова ГО «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ» Семікоп Тетяна Євгенівна, працівники Управління з соціальних питань Дачненської сільської ради та інших управлінь нашої громади. Тетяна Євгенівна Семікоп з  Віталієм Дмитровичем Барвіненко подарували громаді генератор для закладу сільського клубу та планшети для реалізації навчального процесу у облаштованому просторі розваг.