Дата: 15.02.2023 11:31

14.02.2023 під головуванням голови Сича Руслана Сергійовича відбулося засідання виконавчого комітету  Дачненської сільської ради. Розглядалися питання які стосуються соціальної сфери життя Дачненської громади серед яких питання виплати грошової компенсації за належні для отримання жилих приміщень деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а саме учасникам бойових дій з числа військовослужбовців військових частин котрі дислокуються на території Дачненської сільської ради. Було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги громадянам які проживають на території Дачненської громади. Також прийнято рішення про взяття на облік та надання соціальної послуги догляду вдома особи похилого віку жительки с. Дачне.