Дата: 07.02.2023 11:30

Фото без описуФото без опису         6 лютого 2023 року  Одеська районна державна (військовою) адміністрація провела кущову нараду з соціально - економічних та бюджетних питань. На нараді були присутні голова сільської ради Сич Руслан Сергійович, перший заступник сільського голови Караман Ганна Петрівна, начальник фінансового управління Тарасова Оксана Валеріївна, головний бухгалтер Капчук Ольга Олександрівна, директор КП «Дачненський сількоммунгосп» Вірний Ігор Борисович. Було розглянуто питання що стосується економічного стану громад та проблемні питання забезпечення роботи бізнесу в умовах воєнного стану, вирішення яких впливає на наповнення місцевих бюджетів у 2023 році, а також питання щодо взаємодії бізнесу з органами місцевого самоврядування та територіальними органами виконавчої влади в умовах воєнного стану.