Ярмарок вакансій.

Дата: 29.11.2022 16:35

Фото без описуФото без опису

29 листопада 2022 року за ініціативи Одеської районної військової адміністрації у с. Дачне відбувся ярмарок вакансій.

У заході взяли участь понад 100 шукачів роботи, серед яких – як мешканці Дачненської територіальної громади, так і внутрішньо переміщені особи, які отримали консультації з питань зайнятості, поспілкувалися з представниками роботодавців. Захід носив інформаційний характер, на якому було доведено інформацію стосовно роботи телеграм бота "Вакансії Одеський район". Надано контакти фахівців, які можуть роз'яснити методику роботи тих чи інших установ громади. ВПО які офіційно зареєстровані та проживають на території громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді харчових наборів.

На заході була присутня начальник управління соціального захисту населення ОдРВА Оксана Вербицька. Вона ознайомила присутніх з основними змінами у законодавстві з питань трудових відносин та зайнятості.