ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Дата: 20.10.2022 09:10

В зв’язку з руйнуванням об’єктів енергетичної інфраструктури України в результаті ракетних обстрілів з боку ворога, согодні 20 жовтня, по ВСІЙ країні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Це необхідно для зменшення навантаження на енергосистему України.

Звертаємось до всіх жителів Дачненської громади із проханням мінімізувати користування електроенергією з 07:00 до 23:00, віднесіться до цієї ситуації з розумінням і відповідально. Нажаль, це – вимушений крок. Також від сьогодні буде обмежено використання вуличного освітлення, зовнішньої ілюмінації.

Я впевнений, що в цей період ми, як і завжди, згуртуємось та не дамо себе залякати. Адже всі ці кроки необхідні заради однієї мети - Перемоги.

Дачненський сільський голова                                   Руслан СИЧ