УВАГА, КОНКУРС!

Дата: 04.10.2022 10:25

УВАГА, КОНКУРС!

Шановні батьки, дорогі дітки!

Кожного року ми традиційно відзначаємо Дні сіл нашої громади. У зв’язку з неможливістю зустрітися разом у цьому році, пропонуємо  створити свято дистанційно. Запрошуємо діток нашої громади долучитися до конкурсу малюнків «Моє село – найкраще!».

І. Умови конкурсу дитячих малюнків:

1. Учасником конкурсу може стати кожна дитина віком від 3 до 18 років, яка проживає у Дачненській територіальній громаді.

2. Кожен учасник може подати одну конкурсну роботу.

3. На малюнках має бути зображений будь-який куточок рідного села.

4. Малюнки повинні бути виконані в довільній техніці (олівці, фломастери, фарби, тощо) у форматі А4.

5. Конкурсна робота має бути підписана - на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою): назва роботи, прізвище, повне ім’я та вік автора малюнка, контактний телефон дитини або батьків.

6. Для участі в конкурсі вам необхідно сфотографувати свій малюнок та його зворотню сторону в найкращому ракурсі і надіслати на електронну пошту Управління освіти Дачненської сільської ради osvitadachne@gmail.com до 10 жовтня 2022 року, обов’язково вказавши в темі «Конкурс малюнків».

7. Оцінювання робіт відбуватиметься у чотирьох вікових категоріях: 3-6 років; 7-10 років; 11-14 років і 15 – 18 років.

8. Переможців буде визначено загальним голосуванням у групі Управління освіти Дачненської сільської ради у соціальній мережі Facebook з 11.10.2022 по 13.10.2022 включно (посилання на групу https://www.facebook.com/groups/6221083844628733/?ref=share_group_link ) .

9. Оголошення результатів відбудеться 14 жовтня 2022 року. Учасники та переможці конкурсу  отримають  подарунки.