Прийом громадян с. Єгорівка

Дата: 29.09.2022 13:37

Дачненським сільським головою проведено прийом громадян у с. Егорівка. Багато людей зверталося з питаннями та проханням про допомогу матеріального характеру. Сільський голова довів до мешканців громади інформацію стосовно необхідного пакету документів на отримання матеріальної допомоги на опалення осель(опалювальний сезон 2022р.). Матеріальну допомогу «на опалення» можуть отримати власники домогосподарств Дачненської сільської ради за умов написання заяви власником домогосподарства, з наданням до сільської ради копій документів що засвідчують право власності або право на спадщину, копії паспорта кода та виписки з банку про відкриття рахунку.