СЕРПНЕВІ ЗУСТРІЧІ

Дата: 01.09.2022 08:46

Напередодні нового навчального року традиційно відбуваються зустрічі педагогічних працівників на серпневих конференціях. У цьому році війна внесла свої корективи і провести таку зустріч у нашій громаді не дозволила безпекова ситуація. Тому, начальник Управління освіти, культури, сім’ї Дачненської сільської ради Ганна Головко зустрілася з кожним колективом наших ліцеїв окремо. Зустрічі пройшли у дружній, теплій атмосфері. Ганна Олександрівна привітала педагогічних працівників з початком нового 2022/2023 навчального року.  Обговорили основні питання початку навчання в дистанційному режимі, безпекову ситуацію, пріоритетні напрямки розвитку освіти в громаді в умовах воєнного стану. На разі проводиться запровадження електронних журналів та щоденників, що має ряд преваг над паперовими. Це  легкість та доступність системи для педагогічного колективу – всі аналітичні викладки, можливості формування розкладу уроків чи графіку індивідуальних консультацій з окремих предметів, збірки уроків, виховних занять та додаткових матеріалів, обмін освітніми новинками та цікавою інформацією онлайн, ведення особистих кабінетів вчителями-предметниками та класними керівниками і ще багато інших корисних можливостей. А батьки легко можуть контролювати успішність дитини, її оцінки з усіх предметів, окремі думки вчителів щодо успішності.

Та головне побажання – це підтримка наших дітей в цей складний час, мотивація їх до навчання, збереження їх психологічного здоров’я. Діти- наше майбутнє!