Про організацію 2022/2023 навчального року

Дата: 23.08.2022 10:05

Доводимо до відома, що 22.08.2022 відбулася зустріч голови Дачненської територіальної громади Руслана Сича, начальника Управління освіти Дачненської сільської ради Ганни Головко та керівників 4 ліцеїв Дачненської сільської ради. Було проведено обговорення щодо особливостей нового навчального року в умовах продовження воєнного стану.

Враховуючи безпекову ситуацію в нашій громаді будь-які збори жителів не припустимі. Роз'яснювальна робота для батьків проводиться групами за допомогою класних керівників в онлайн-режимі.

За результатами опитування батьків, значна частина яких (93%), проти очного навчання, та з огляду на безпекову ситуацію в громаді, було прийняте рішення про проведення навчання у 2022/2023 навчальному році в дистанційному режимі, про що видане відповідне Розпорядження сільської ради.